Nudný muž

Kamila zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den, už nutně potřebuju poradit. Je mi 24 a manželovi je 30 let. Jsme spolu 5 let. Sex s ním je stále stejný. Nechce nic vyzkoušet. Od začátku vztahu se ho ptám co má rád, ale vlastně doteď jsem se nedočkala odpovědi. Od začátku vztahu mu říkám, když se mi něco moc líbí nebo naopak mě to vůbec nebere. A otevřená jsem skoro všemu. Doteď mám ale pocit, že vůbec neví co se mi líbí. Nebo alespoň nic nedělá pro to, aby se mi to líbilo. Respektuji ho, že nechce vyzkoušet sex v přírodě např. Ale doma taky nic nechce. Ideálně abych já byla na něm. Na mě si vleze, jen když si o to řeknu. Když už jsem na něm, tak se mě většinou ani nedotýká a když už, tak jen do minuty max. Už mě to takhle nebaví. I s orgasmem začínám mít problém, je čím dál těžší ho dosáhnout. On měl přede mnou 3 partnerky sexuální. Moc toho prý nevyzkoušel…respektive asi nic. Já měla partnerů víc. Vyzkoušela jsem si toho dost, abych věděla co se mi líbí a co ne. Snažila jsem se mu sexuální svět otevírat postupně. Třeba ,,co by jsi se mnou chtěl dnes dělat?“. Ale ani to ho neposunulo dál. Už jsem zoufalá. Prosím pomoc. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Kami,
chápu. Bohužel váš muž není jen nudný, ale líný a neschopný si hrát … Základ je, že člověk něco chce – vypadá to tak, že partner nechce – pak žádná rada nepomůže. 
já chápu, že když dlouhodobě ve vztahu chybí nějaká složka z: Vášně – Intimity – Oddanosti, že vztah jde do háje. Můžete o tom manžela informovat. 
Existují i hry pro páry např. od Albi Nespoutané laškování, ale i jiné …  základ je, aby partner byl ochotný v sobě uvolnit hravost – začněte třeba tancem spontáním …
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.