Nudný sex

Karel zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, s partnerkou jsem 6 měsíců, je nám oběma 28 let a oba máme celkem rádi sex. V mém případě je to aktivnější, ale do ničeho ji nenutím, snažím se být opravdu ohleduplný, davam ji prostor, ptám se jí, co by se jí líbilo nebo by chtěla a podobně, aby měla opravdu vše a zdá se, ze je opravdu spokojená, z čehož mám velkou radost, nicméně já jsem velmi nešťastný, protože mě to s ní nebavi. Je to jinak naprosto skvělá žena, vzdělaná, hodná snaživá… v sexu je však, tak nějak pozadu, zkrátka náš sex se nikterak nerozvíjí. Náš sex vypada tak, že jsem ji musel v podstatě učit, ale poslední 3 měsíce už se tomu dá říkat sex, který ale vypadá stale stejně. Kdykoli něco navrhnu, jsem nechutný a je mi trapně, takže už mám sám blok cokoli navrhovat nebo zkoušet. Partnerce se sex líbí a ja si hledám zábavu v autech a zbraních, což mi zní šíleně, ale podvádět nechci a nebudu, opustit jinak skvělou ženu take nechci a bez nějakého jiného rozptýlení bych se asi zbláznil, nicmene i tak je mi z toho obcas velmi smutno. Vím, že je to asi hloupý dotaz, ale už si vážně nevím rady. Předem Vám moc děkuji za jakoukoli odpověď. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý Karle, 
Nevím o vás mnoho, cítím, že dotaz píšete upřímně, a neznám váš vnitřní příběh … 
spíše bych to s vámi probrala ustně … Sex ? milování ? Sex se přejí vždy a milování nikdy …
Je třeba propojit sexuální sílu a lásku… 
Kdybyste si chtěl o tom popovídat konkrétněji u vás, dejte vědět – potřebovala bych se vás doptat na minulost, prožívání a tak … https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.