Odejit? Milda 56 roků

Milan zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den.Jsem se svou manželkou 34 roku.Během těch let mě dvakrát podvedla aspoň co vím .Ale určitě toho bylo víc.Nejhorší je ,že ji už nevěřim.Naposledy se opět zamilovala před 5 lety a přišel jsem na to nahodou.Psala si se starou láskou z mládí a to co jsem se dočetl mě làmalo srdce.Že mě nemiluje,ale já ji jo,źe mě bere jako kamaráda,ale že ji chybî sex sex.Přitom vždy jsem to byl já kdo se snažil udělat vše aby byla šťastná.Ale smůla.Jezdil jsem a dodnes jezdím na dovolené sám,ale nejen na dovolené.Kolikràt se cítím strašně sàm a to mě opravdu táhne někam na dno.Chci se zeptat má cenu bydlet a žít společně?Ona jiná nebude .Už kdysi když to bylo poprvé mi tchàn  říkal,že je na chlapy a měl pravdu.Roky jsem táhl všechno to trápení sám.Omlouvàm se nejsem spisovatel,ale napsal jsem to tak nějak po svém Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Milane,
chápu, že je to těžké.
Doporučuji brát ji jako kamarádku a zařídit se podle toho. Zkusit si dělat program s kamarády, kamarádkami … hledejte skupiny třeba turistické …. nad padesát tam je hodně žen, které jsou sami a rády by kamaráda… to muže být pěkný začátek vyváženého vztahu …
záleží na vás, jestli se budete trápit pro něco, co nemužete mít nebo se podíváte po tom, co mít mužete… 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.