odešla jsem od rodiny

Petra Pecinová zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den
odešla jsem od rodiny k novému příteli po 20 letech manželství. Nechala jsem manželovi dvě dospívající děti. Děti se semnou  odmítají scházet,telefonovat si, psát si. Jsme tři měsíce bez kontaktu. Srašně mi děti chybí. Nechápu jejich reakci. Jsem bez nich nervózní i psychycky. Nevím si rady je to jejich rozhodnutí manžel jim do toho nemluví. Mám se vrátit nebo vydržet je to strašně těžké. Nevím co mám dělat. Přijmout jejich rozhodnutí nebo se vrátit.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Petro,
ojoj – to jsou tedy pěkní manipulátoři – kteří chtějí vlastnit a ovládat rodiče – to je princip, které mladé generaci neprospívá. 
Přála bych vám, abyste uviděla sobectví dětí a tím se s tím lépe vyrovnala … 
Jestli chcete, zavolejte mi – mám pocit, že by se hodilo říci vám pár vět jak s tím, ale cítím, že psát je sem by bylo neživé.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.