Odpor k partnerovi

Eva zeptal se před 2 roky

Byvala jsem stastna slozita nadejna zena celych 25 let. Mela jsem dost vsech supermanovych lidi a zacla chodit s obycejnym klukem nema ani vzdelani. Po porodu jsem prestala bych optimisticka v jeho smeru absolutne a ztratila humor s kterym jsem ho vlastne brala. Od porodu coz je dva roky se citim ve vztahu s ním tak hnusne ze me to ničí zacinam mam bez pricine nemoce a tak nejak chatram. Ten odpor nezvládnu prekonat a mam z toho deprese zacina to nebyt sranda. Lide, říkají at vyhledem psychologa a mam zpet smysl pro humor kvuli rodine ale jeho omezenost a zabednenost v mnoha ohledech mi neustale vnasi smutek do tvare, ktery se postupne propisuje napevno tak, ze to nejde maskovat.
Absolutně netusim co bych delala ale vim, ze takhle prislapla odpornym pocit se neda realne zit. Absolutně nevim co stim protoze jsem situaci oparena.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Evi,
nějak z dotazu  nejsem moudrá, nevím čeho je odpor následek, co se stalo porodem… Návštěvu u psychologa vidím jako vhodnou…  jít proti sobě nemůžete…. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.