Odpustit partnerovi?

hanka123 zeptal se před 2 roky

Dobrý den, obracím se na Vás dotazem, protože už si nevím sama rady. Jsem s přítelem přes dva roky. Je to můj první vážný vztah. Mému příteli je 26 a mně 20. Přítel měl problémy, chytl se špatné party a přičichl k drogám. Abych se přiznala, párkrát jsem to s ním také zkusila, ale nepotřebovala jsem to, občas jsme si na tom sexuálně užívali. Přítele vzrušovalo a mě také, když jsme hráli nějaké role, bavili se otevřeně o sexuálních touhách apod. Ale bohužel to vyvrcholilo do takové fáze, kdy mě začal přítel neustále podezřívat z nevěry apod. Strašně jsme se pohádali, křičel, spadnul do toho.. ale já vím, že bez toho svinstva je to skvělý člověk,který by pro mě udělal vše.. kvůli mě dochází do drogové poradny a na terapie.. ale já nevím, jestli mu to vše mám odpustit nebo se odmilovat? Už vážně nevím,co dělat a potřebovala bych názor někoho jiného. Předem moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Hanko,
situace pro mne není zcela přehledná – abstinuje nebo je závislý… pokud na sobě pracuje a drogy nezneužívá, pak je možné vztah rozvíjet – můžete se domluvit třeba i na kontaktu s jeho terapeutem, třeba i na společném setkání či individuální konzultaci – doufám, že vám ji neodepře.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.