odtazitost

Luon zeptal se před 4 týdny

Dobrý den, po manželově čtyřtýdenní nevěře, kterou jsem odhalila a která byla zřejmě následkem (pouze) mé snahy mít druhé dítě, jsme si řekli, že to ještě zkusíme. Situace je dva týdny čerstvá, ze začátku jsme si řekli pár ošklivých věcí, teď fungujeme na první pohled normálně, z manželovy strany zřejmě momentálně hlavně kvůli dítěti. Co mně ale neskutečně ubližuje je manželova odtažitost. Odmítá se mnou o problému mluvit a co je ještě mnohem horší, odmítá se mě dotknout. Mám tím opravdu na mysli jakýkoliv fyzický kontakt (objetí, pohlazení, polibek,…) Bolí mě to a nevím, jak na to reagovat. Budu moc vděčná za radu. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 dny

Milá Luo,
doporučuji společnou návštěvu psychologa – mohu nabídnout kurz pro páry pro obnovu vztahu – milostného pouta
Na vztah musí být oba – bylo by prima, kdyby lekci věnoval pozornost i manžel.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.