Orgasmus cervix/vaginalni

Kryšpín petr zeptal se před 12 měsíců

dobrý den, chtěl bych se zeptat.. mám přitelkyni rok, asi před ctvrt rokem na mě vybalila, že by byla strasne ráda, kdyby jsme koupili nějaké hodně dlouhé tenké dildo, řekl jsem procl ne a tak jsme vybrali opravdu dlouhé ale uzké – zasunutelná delka 29 centimetru) šíře 1.4cm – 3.3cm dole s tím, že na tom dildu je i “pravitko” aby jste věděli, kolik cm v sobě máte … myslel jsem si a nikdy by mě nenapadlo, že by se to do té holky mohlo vejít … no vešlo, celkem mě to i vzrušovalo…když jsme to šli zkusit, klekla si na pejska a já šel a
pomali zkoušel hloubku, asi na 4 tej zasun uz v ni zmizelo to dildo celé a od té doby asi za 15 vteřin přišel prvni orgasmus, zpomalila, vydechla si vzchopila se a chtěla dál abych pokračoval, opět asi po 30 vteřinách hlubokých opatrných zasunu přišel druhý orgasmus, absolutně bez sebemensi namahy.. takhle jsem jí udělal 5x za cca tři minuty, vždy skoro padla do mdlob, myslíte si, že to byl vaginalni orgamus nebo cervix přes delozni cipek? Da se to nejak poznat ? Pritelkyne rikala, ze nevi, ale ze to bylo silný a dlouhý. Každopadne moje otazka zni, zda pravidelné pouzivani takhle dlouheho dilda nemá negativni vliv na sex a dosazeni orgasmu ? Kdyz jsem za pritelkyní tak jsem ji nikdy penisem neprivedl k orgasmu víc nez 2 a to je treba 10-15 min, ale timhle treba 5x za tři minuty bez usilý..bojím se, že pri castem pouzivani ji ta delka bude ´” chybet “ co myslite ? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Petře, 
upřímně nevím, jaký druh orgasmu prožívá … je hezké, že spolu sdílíte.. sdílejte s ní i své obavy … doporučuji i konzultaci u sexkoucky Poupetové. 
přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.