Oslovování dětí

Romana zeptal se před 12 měsíců

Pět let žiji s rozvedeným mužem, který má dvě dcery ve střídavé péči (13 a 17 let). Přijde mi velmi zvláštní, když je  poměrně často v rámci rozhovorů nazývá koťkem nebo pusinkou. Ke mě tyto výrazy používá velmi zřídka a to si myslím, že máme velmi hezký vztah. Snažím se ujistit, že je to tím, že je na svých dětech poměrně psychicky závislý a i když je týden má a týden ne, v době kdy tu nejsou jim neustále píše nebo volá někdy i v pozdních hodinách. Občas se tak dostávám do situací, kdy se jako partnerka cítím odstrčená, protože ke mě můj partner evidentně tak velký citový vztah nemá. Je to v pořádku? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Romanko,
jj, rozvedení muži, to jsou dárečci … bohužel mnozí muži nevnímají, že spojení se ženou je i pro ně zásadní … potřebují ji spíše jako doplněk. Pokud se váš partner definuje především jako otec, tak skutečně jste až za dětmi.  takoví muži nedělají štastné ženy a štastné vztahy. Mužete to vzít tak a netrápit se kvuli tomu, užívat si z muže to, co dostáváte. Pokud cítíte, že nerovnováha je velká, ráda se potkám s vámi i s partnerem osobně či online https://rovena.info/online-manzelska-poradna-online-poradna-pro-pary-a-partnery.html
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.