Osoba se stále vrací ve snech

Ema zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, protože si už nevím s tím rady a pořád se mi to vrací už 7let. Nevím, jak začít.. Na základce v 8.,9. třídě jsem byla hodně zamilovaná do jednoho kluka. Myslím si, že mě také chtěl, protože najednou se se mnou začal bavit, někdy se mi i dotkl, chtěl půjčit propisku, jednou jsem ho přistihla, že na mě kouká při hodině, dával mi najednou to se mi líbí na fb, sedal si vedle mě na oběd, atd. Při Vánoční hodině jsme jednou měli stůl dokola ve třídě i s cedulkami, kam se máme posadit. Nevím jestli to byla náhoda, ale kdo to připravoval, tak nás posadil vedle sebe, už si nepamatuji, kdo to ze třídy byl.
Sice je to jen domněnka, ale nedokázala jsem mu dát najevo i moje city k němu. Byla jsem v pubertě a nedokázala jsem lidem tady to dávat najevo. Také jsem nechtěla, aby to někdo věděl ve třídě. Taky jsem si to nedokázala připustit, že by mě měl někdo rád a že bych to měla někomu dát najevo. A spoustu dalšího. 
Jak jsme se viděli každý den, tak to bylo pro mě docela intenzivní. Nikdy jsem do nikoho nebyla tak platonicky zamilovaná a trvalo to přes 2 roky. Jeden čas se mi o něm zdálo i týden vkuse. Nevím, proč to tak mám, ale teď cca 5let se mi o něm zdá 1x nebo 2x do roka. Byla bych radši, kdyby se mi o něm nezdálo, protože potom zase 1 den nebo 2 dny o něm přemýšlím a jsem trošku bez nálady a nejradši bych byla o samotě. I po tady tom zamilovaní byli další, do kterých jsem byla zamilovaná, ale nebylo to takhle. Teď mám 2 roky přítele, který je o 6let starší, ví už, co chce, jsem s ním šťastná, je pozorný, hodný, takový jakého jsem si vysnila a i daleko lepší. Přítel ví o tom, že se mi občas o tam tom zdá. Je jediný, kterému jsem to řekla. Dneska se mi zase o něm zdálo. Většinou v těch snech za posledních cca 5let je, že se někde potkáme, buď já nebo on mi řekne o citech, který jsem k němu měla nebo on ke mně a podle toho, kdo se ptá první, tak ten druhý řekne, že to měl stejně. V jednom snu bylo, že jsme nakonec spolu byli a kamarádka nám řekla, ,,no konečně, to vám to trvalo.“
Dnešní sen byl zase podobný, ale říkala jsem mu, že bych ráda byla s ním, jenže mám přítele, který je skvělý a nechce se ni ho opustit. Ve snu jsem ale opravdu nevěděla, koho si vybrat. Objímali jsme se dlouho a přitom jsem brečela a prosila ho jestli nemůžeme být spolu aspoň v kontaktu. Potom jsem se vzbudila a teď zase pořád nad tím snem musím přemýšlet a nemám moc na nic náladu.
Kolikrát jsem si říkala, jestli mu nemám napsat o citech, co jsem k němu měla. Ale zase na druhou stranu si říkám, že je to nesmysl, proč bych ho měla s tím otravovat a ani ho to třeba nebude už zajímat. Jednou jsem ho potkala, když jsem už byla na střední, ale ani jsme se nepozdravili. Jenže opravdu nevím, co mám dělat, aby se mi sny nevraceli. Mám to v sobě uzavřené ani na něj nemyslím. Jen nevím, proč se mi o jednom člověku zdá pořád i po 7letech.
Snad z toho něco pochopíte. Předem děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Emo,
ano, sny si někdy žijí svým životem. Ponechte tento vztah tak, jak je. Ponechejte ho jako milou vzpomínku s tím, že na jemnohmotné urovni jste si řekli, že jste měli milou náklonnost a požádejte léčivé energii o uzdravení a propuštění a více pozornosti tomu není třeba věnovat … je vhodné být vděčný za přítomnost. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.