Osudová láska

Ella zeptal se před 2 roky

Dobrý večer chtěla bych se zeptat, Před dvěmi lety jsem poznala jednoho kluka ktery působil moc fajn byl strastné hodní,začali sme si psát a volat dene ,když po nějaké době mi řek že mě chce já ho odmítla ale přitom sem ho chtěla také ale zakázala sem si ho byl mladší a já mám děti bála sem se toho.Domluvili sme se že budem jen kamarádi,jenže po letech se ozval že jede sem za mnou jestli může tak sem souhlasila,začal jezdit častěji,,Sali sme spolu v jedné posteli ale nikdy k sexu nedošlo.Pak sem se dozvěděla že si jeho našel a že se zamiloval jenomže mezi tím sem se zamilovala já do něj,což nevěděl.kdyz za mnou jezdil.Nedavno sme si začali o všem psát a tam sem mu napsala že sem se zamilovala že sem to nechtěla ale stalo se,,i přesto že to ví mi nedávno napsal že přijede a také že přijel jen prostě nechápu proč mě pirát vyhledává když miluje jinou .Předem děkuji za odpověď

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.