Otevřený vztah

Kristýna zeptal se před 3 roky

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli se dá zachránit vztah a návrátit zájem muže, který momentálně má jiné priority (práci koníčky atp.) a rozchod byla iniciativa z jeho strany. Rozchod nepůsobí definitivně už tím, že partner se ozývá formou občasnými sms. Rozchod byl nečekaný a bohužel na dálku, nelze se s ním tedy vidět, teď nechce, prý zkusila jsem. Je to bolest a strach z nejistoty z toho plynoucí co bude nebo nebude. Názor ještě nezměnil, přála bych si, aby ano. Poslední rok vztahu jsem pocítila, že si mě nějak neváží a bohužel dělala první poslední pro něj i pro vztah. Bylo by lepší na jeho sms vůbec raději neodpovídat nebo za delší dobu? Vím, že doprošovat se někomu, kdo momentálně nechce nemá cenu. Že? Tlačit na pilu taky ne. Jak se zachovat, existuje naděje? Bylo to vážně nečekané. Děkuji za odpověď. Krásný večer a zdraví. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.