Otheluv Syndrom?

Lucie Kohoutova zeptal se před 11 měsíců

Dobry den,je me 48 let manzel 45,manzele jsme 18 let,pred cca 10 lety jsem se zacala lecit na snizenou funkci stitne zlazy,nasadili me umele hormony a zacalo peklo,panicke ataky atd..plus totalne snizena chut na sex..pred 3 roky to zacalo,muj manzel zrejme sexualne frustrovany zacal delat sceny..zacal me obvinovat ze jsem mu neverna,zasel do takovych extremu ze jsem mu zahybala i s mym kamaradem ktery je cistokrevny gay..obvinuje me ze jsem mu zahybala se vsema🤦🏻‍♀️Kdyz si da trochu alkoholu tak rozjizdi takovy bludy ze tomu nemuzu uverit..zacal vyvolavat i nasim spolecnym znamym ze jsem s nima neco mela🙄uplny psycho..kdyz vystrizlivi tak se omlouva..ale vzdy jeho omluva skonci “ ja by jsem to nedelal kdyby ty..” a znova do kola..priklad..koukame na film a tam scena u more..a ja rikam” ja mam radeji oblazkovou plaz nez pisecnou “ a on s kym jsi tam byla?! No magor…..je nejaka sance ze se vzpamatuje? Nebo to mam ukoncit?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.