Panická ataka (jak zjistit)

WalteriX zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak zjistit zda za všemi problémy asi psychosomatickými (bolesti páteře, pak zase pocit dušnosti, bolesti končetin, pocity na zvracení, bolest hlavy, závratě, pokaždé něco jiného třeba týden) stojí panická úzkost ? Kdo to diagnostikuje že je to ono a a není to nic „horšího“ ? Jít za praktikem a říct si o žádanku na psychiatrii nebo jak to řešit ? Děkuji za radu. Pěkný den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá W.,
tím, že je to pokaždé něco jiného, je pravděpodobná psychosomatika, psychoenergetika….  Můžete si nechat udělat podrobné vyšetření krve, at máte větší klid a pak se pustit do práce na sobě… Možností je více, také je vhodné je kombinovat – psychoterapii, meditaci, homeopatika, cvičeni tchi-kung, návštěvu šikovného energo maséra… 
když budete mít chut, můžeme si domluvit konzultaci osobní nebo https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html 
Přeji vše dobré
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.