Partner mě pri každé konfrontaci posílá k psychologovi

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Životní dilemataPartner mě pri každé konfrontaci posílá k psychologovi
Helena zeptal se před 2 roky
  • Dobrý den, jak píši v popisku, jsem s partnerem 11 let a máme 1,5 toku staré dítě.. ale při každé konfrontaci, dojde k tomu, ze bych měla dojít do psychologické poradny… ze vidím jen sebe, a jsem člověk, který neumí ovládat ani emoce a jsem zlá a nevyrovnaná….začala jsem věřit tomu, ze vaši pomoc potřebuji…. plus jsme momentálně ve fázi rozchodu a stěhování…
  • muzete mi poradit jestli tedy potřebuji psychologickou pomoc? Děkuji 
  •  
1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Helenko,
je vhodné připustit, že to může být skutečně i na vaší straně, že si zajdete. Já osobně, kdybyste ke mně přišla bych požádala, aby partner přišel také, že jeho zkušenost a uhel pohledu je pro řešení důležité… dále by se vidělo … Důležité je, aby oba byli pravdiví …. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.