Partner mě tajně sleduje

Rozárka zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit. Již vícekrát jsem v našem bytě  (v ložnici) narazila na skryté kamery, které tam nastražil můj partner, když jsem ho konfrontovala, proč to dělá, že se mi to nelíbí. Tak mi nebyl schopný odpovědět, jen se vždy omlouval a sliboval, že už to víckrát neudělá, abych mu dala šanci. Bohužel tu šanci pokaždé zahodil a udělal to znovu. Jsem už z toho zoufalá, nevím co dál dělat. Už s ním nechci dál žít, ztratil veškerou mou důvěru. Ale máme dvě dcerky a nechci jím tím nějak ublížit, nevím co jim říct nebo jak postupovat dál. Mockrát děkuji za Vaši radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

Milá Rozárko,
to jsou věci … osobně bych doporučovala, abyste došli do poradny – abyste pracovali s tím, co se stalo a pojmenovali stav věcí v aktuální situaci. Rozhovorem společným se lépe najde cesta, jak dál … aby se situace vyvíjela směrem ke spolupráci … a k léčení zranění … 
Držím palce. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.