Partner mi nepomáhá

Jana Horková zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám takový problém, který mě dlouho trápí. S partnerem máme neplánované dítě, o které se ale slíbil postará. Když jsem se vrátila z nemocnice tak vařil, uklízel a lítal kolem malého. Pak se ale vrátil do práce a nedělá prakticky nic, nepomáhá ani doma ani s malým. Jen přijde z práce, nají se a de buď spat nebo se de bavit s kamarády (je mu 22let kamarádům je kolem 30ti a jsou bezdětní). Nevím co dělat. Mluvili sme o tom několikrát. Vždy jen nasliboval a nic, přednější jsou mu pořád kamarádi, kteří ho za zády pomlouvají, což mu asi nevadí. Malého si maximálně pochová a tím to pro něj hasne. Bere to tak že stačí domů nosit peníze a dělat doma „chlapské“ práce. Podotýkám, že svého otce nesnáší, protože to byl alkoholik a nestaral se o něj. Když mu vyčtu, že teď dělá to samé co jeho otec, tak to zapře a přece on má právo se chodit bavit a když se ho zeptám, kdy se vrátí nebo mu vynadám tak sem stíhačka a fůrie co ho omezuje. Přes to všechno tvrdí, že mě miluje a chce být semnou… Moje rodina a přátelé si myslí, že tohle vyřeší jedině rozchod. Děkuji za odpověď. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.