Partner neakceptuje rozchod

Solařová zeptal se před 2 týdny

Dobrý den.

Mám problém s bývalým partnerem se kterým jsem se rozešla a jsou to už cca 4 měsíce. Jsem v jiném stavu a on o tom ví, v kontaktu s dítětem mu bránit nehodlám, ale nechci aby furt si myslel že tím pádem jsme my dva partneři. Furt píše že na mě myslí, že se se mnou nerozešel, není to pro něj lehké a když to shrnu tak celkově to pak je že jsem mu já ublížila a on je ten největší chudák na planetě. Několikrát jsem mu vysvětlovala že je mezi náma konec, ale on má podle všeho furt představu že budem spolu, nehodlá si ani připustit že bych si mohla najít někoho jiného. Nejdříve jsem zkoušela na vzkazy od něj v klidu odpovídat, potom i ignorovat, ale nepomohlo to furt opakuje že chce bejt jen se mnou a jinou nechce už nevím co dělat můžete prosím poradit? Děkuji

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.