Partnerská krize

Hana S. zeptal se před 2 roky

Bydlím s přítelem, zakazuje mi přeprat nějaké prádlo synovi, stále se kvůli němu hádáme.
Syn si to zaslouží, nepracuje, nemá kde bydlet. Nedovede se vzchopit a začít pořádný život.
Neváží si naší pomoci, mé, jeho bratra i jeho otce. 2x jsem mu sehnala a zaplatila bydlení, ale nedodržoval pravidla. Skončil na ulici. Když se přijde ke mně najíst a občas mu vyperu pár kousků oblečení, tak by to mohl přítel zkousnout. Jako matka mu to málo vždy udělám.
Je to špatně? Nedovedu přesvědčit přítele, aby nevyvolával ohledně toho hádky?
Nebo jak se mám zachovat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Hani,
škoda, že se kvůli tomu hádáte, bohužel v této chvíli je pravděpodobnost změny u partnera nevelká… doporučuji, abyste spolu zašli na konzultaci třeba ke mně… třeba by se podařilo nalézt vzájemné pochopení….
Chápu, že toto pro syna chcete udělat… chápu, že je pro vás náročné dívat se na to, jak žije… jste statečná, že to dáváte… (kniha Matka Davida S. by vás mohla podpořit). 
Budu se těšit na spolupráci. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.