partnerska-krize

Denisa zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám problém s partnerem. Jsme spolu už od 15 let (náš vztah trvá už 10 let) ale dlouhou dobu před tím jsme byli kamarádi. Protože jsme dlouhou dobu byli nejlepší kamarádi tak na začátku našeho vztahu to bylo pravdu krásné. Zhruba po dvou měsících  vztahu jsme spolu začali bydlet. Bylo to úžasné. Ale teď jakoby o mě přítel ztrácel zájem. Bere si dobrovolně hodiny na víc v práci, když už má volno tak chodí kamarádům radši pomáhat na stavbu než aby byl se mnou. Ani náš milostný život není nic moc. Přijde mi že mu jsem dobrá jenom na vyprání a na vaření, jakoby mě bral jako součást domacnosti. Jsem z toho zoufala. Mám ho hrozně moc ráda a tohle mě opravdu ničí. Chtěla bych poradit co mám dělat, ale nemám na to abych se s ním rozešla znamená pro mě všechno. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Denisko,
chápu, že je to pro vás náročné. Vnímám to jako výzvu k tomu, abyste se více začala zajímat o sebe, abyste kus té energie a péče, kterou věnujete jemu, abyste ji mohla věnovat sobě k vlastnímu seberozvoji mimo partnerství. Uvidíte, kam vás to dovede. Osobní konzultace by byla více na míru… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.