partnerska-krize – tráví i noci s jinou i když denně máme sex

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvípartnerska-krize – tráví i noci s jinou i když denně máme sex
IV zeptal se před 2 měsíce

Dobry den, mám problém doma s partnerem, trvá to týden. Chce odejít, má kamaradku, se kterou tráví noci a asi by chtěl i něco víc, ale problém je v tom, že máme spolu každý den sex a vrací se domů.. Dnes mi řekl že ho to semnou baví ať nechám nás vztah otevřený a že se může stát cokoliv. Chce za ní jezdit ale spát chce semnou. Zkrátka neví co chce.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Iv,
co dodat – holt individuum, které má pocit, že muže mít vše – což je v naší konzumní společnosti docela rozšířené. Milá ženo, mužete navrhnout harémové soužití – v arabském světě za harém muž musí zaplatit tím, že všem svým ženám poskytuje bezpečí domova. Je to takovej borec, kterej poskytne oběma zázemí a vy se budete moci věnovat péči o sebe?
Taky ho mužete poslat …. k šípku … že na bigamii nejste stavěná…. nebo jste?
Vy víte co chcete?  Chcete muže, který neví, že jste pro něj ta pravá a jediná? 
Jen taková malé připomenutí: Muž bez ženy vytvoří leda prd – tak proč se ženy dávají pod cenou? 
Jste dospělá žena? Víte, co nabízíte? Máte dost sebeucty? 
Přeji vše dobré. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.