Partnerské/sexuální potíže

David zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den,
v kostce s přítelkyní jsme spolu tři roky (28 a 30let). Z toho poslední dva roky máme problémy se sexuálním životem, jinak vše ostatní supr klape. Frekvence se stále snižuje a momentálně jsme přibližně na jednom styku za měsíc. Partnerka by chtěla častěji, ale z mé strany ta potřeba bohužel není. Sex je přitom vždy velice dobrý a oba si ho užijeme.
Nevím přesně čím to je a jelikož to trápí jak ji, tak mně, tak bych to rád vyřešil.
Jedna z příčin, které jsme se dopátrali by mohlo být mé koukaní na erotické stránky a masturbace. Probíhá to tak 2x-3x týdně. S tím že cca jednou měsíčně k tomu dojde i během doby kdy je partnerka doma(když jsem ve sprše s telefonem a náhodou narazím na něco co mně vzruší). Partnerka tuhle informaci velice těžce nesla a bralo to jako upřednostňování erotických stránek před ní. Sám si nejsem jist jestli je to jediný důvod našich sexuálních potíží, ale partnerka je pro mě velice důležitá a pokud je to tento problém, tak je to můj problém a rád bych ho vyřešil. Proto i tento dotaz.
Jak bych se k celé situaci mněl postavit? Případně jaké kroky podniknout?
Jako možné řešení mně napadlo erotické stránky zcela vynechat, do sprchy chodit bez telefonu(aby to nesvádělo), zařadit erotické stránky na black list aby nebylo tak snadné se k nim dostat a jako poslední že vždy když budu mít na masturbaci, tak namísto toho jít za přítelkyní.
Děkuji za odpověď a pochopení
David

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.