Partnerské/sexuální potíže

Pavlína Marková zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den. S partnerem jsme spolu 3 roky, z toho 2 roky spolu žijeme. Moc se milujeme, vše nám klape, a chceme spolu strávit zbytek života. Já jsem dříve bývala hodně sexuálně aktivní, chtivá a experimentující. Měla jsem velké potřeby. Nicméně od našeho sestěhování mé libido extrémně kleslo. Až tak, že mi sex není téměř příjemný a není mi příjemná ani masturbace. Partner má se mnou ohromnou trpělivost a samozřejmě to děláme i přes to, ale já z toho nic nemám, jsem pasivní, a je to pro mě spíš povinnost, takže to nebaví ani partnera. Hledala jsem možné příčiny na internetu, ale stres, trauma, či menopauzu mohu vyloučit. Je mi 28, partner je jen o rok starší a je pohledný a považuji ho za velmi přitažlivého sexy muže. Nicméně ať koukám na sebevíc sexy chlapa, mé libido se prostě neozve. Hledám další možnosti na které se zaměřit, které sledovat, zkusit změnit a napravit. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Pavlínko,
takhle těžko říct. Co vztah ke svému ženství, ke svému tělu … v tuto chvíli na sebe netlačte, když budete své tělo dávat k dispozici, odoosobněně, situaci zhoršíte …  možná by bylo příjemné zabývat se tantrickými masážemi a tantrickým přístupem.
Mužeme se domluvit na setkání a probrat téma osobněji. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.