Partnerské/sexuální potíže

Monika zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Jsem už opravdu zoufalá. Vždy jsem měla problém s tím, že sex pro mě bylo něco, co musím vydržet aby byl partner spokojený. Skoro nikdy se mi to nelíbilo, občas jsem dokonce začala brečet nebo se mi udělalo zle a utekla jsem zvracet. Nevěděla jsem co se se mnou děje. Můj nynější partner je úplný opak, v ideálním světě by si užíval 2x denně. Ze začátku jsem to tak nějak zvládala (důkazem je náš syn), ale moje nechuť se stupňovala až do loňského léta. Nevím co se v tu dobu změnilo, ale měla jsem svůj 1. flashback. V dětství jsem byla zneužívána a na dlouhé roky na to zapomněla nebo to vytěsnila, nevím. Každopádně jsou moje vzpomínky zpátky a nemůžu se jich zbavit. Nejradši bych mlátila hlavou do zdi znovu a znovu dokud bych nezapomněla, je mi z toho zle. Nejvíc ale trpím když má dojít na sex. Děsím se toho, že to partner bude vyžadovat. Občas se z toho tak vystresuju, že nemůžu dýchat, roztřesu se a nedokážu to zastavit. Když už na to dojde, někdy to zvládnu vydržet až do partnerova vyvrcholení, ale to se musím hodně opít, stejně pak uteču a brečím nebo zvracím. Přítel o mém problému ví, ale stejně ho to trápí. Nedokáže pochopit jak se cítím a já mu to nezazlívám, ale už začal mluvit o rozchodu. Náš vztah drží pohromadě jen náš syn. Jiné problémy ve vztahu nemáme, jde pouze o tohle. Zvládnu se občas kousnout a vydržet, ale on chce abych si to užívala a to já prostě nedokážu. Nechci přijít o svou rodinu, můžete mi prosím poradit jak se dokázat ovládnout?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Moniko,
nemám pro vás jinou radu než abyste se rozhodla hledat, jak se sebou pracovat …. být nejprve ochotná o tom mluvit, o pocitech … a následně léčit na urovni paměti buněk těla a duše. 
Můžete mne v té věci kontaktovat. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.