Nový partnerský vztah a děti

Vendy zeptal se před 10 měsíců

Dobry den,

jsem rozvedena a mam 5let partnera oba mame dospele a dospivsjici deti. On slavi narozeniny svatky vanoce  s bejvalou manzelkou a svymi detmi, na oslavy ale ja zvana nejsem. Je mi to moc lito ale i presto ze to partne vi tvrdi ze to dela pro deti. Prosim o nazor. Me to prijde vuci me nefer.
Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Vendy,
i vztahy mají svuj řád. I druhá žena patří ke svému muži, i druhý muž patří ke své ženě – pokud jeden z partnerů nestojí při svém partnerovi, porušuje řád. Když se partneři rozejdou, tvoří svuj nový systém, který má přednost… děti přecházejí z jednoho systému do druhého, mohou se prolínat … ale je jasné, kdo ke komu patří…
Vaše pocity jsou srozumitelné, protože se cítí v systému neuznaná.
To, že se dětem ukazují rozdělené světy a v podstatě nepravdivé – jen vede k potvrzení, že svět je možné rozdělit.
Přeji vše dobré.
 
 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.