Partnerský vztah

Blanka zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den Jsem nešťastná,trápím se. Přítel byl ve Vězení 5let. Jezdila jsem na návštěvy, psala dopisi,podporovala ho.Celou dobu jsem věřila,že budeme spolu až ho pustí. Bohužel mi při výstupu oznamil,že semnou zatim bydlet nebude a nastehoval se ke kamaradce ktera ho miluje .Po nějaké době  mi řekl,že  se necítí na vztah.Pry  Neví sám co chce,potřebuje čas. JE to už rok a půl.Jsem z toho spatna,zklamaná. Věřila jsem mu ze me opravdu miluje a Vse bude jak slíbil. Porad ho miluji. Vídáme se párkrát do měsíce. Byli jsme v září na dovolené. Nejsme spolu. Vím,že udržuje kontakt s více ženami. Nechci ho milovat,nechci aby se to mezi nami zlepšilo. Chtěla bych zapomenout. Jenže nedokážu to,nechápu se.Nevydrzim to déle jak 3tydny ho nevidět. . Přeji si abych  to trapeni konečně měla za sebou. NIC VIC. Nevím co dělat? Děkuji za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Blanko,
budu se těšit na individuální konzultaci – alespon jednou osobně – následně třeba online. 
Potřebujete se naučit požehnát lásce, a s láskou dopřát svobodu sobě i jemu. Potřebujete si dát lásku a svobodu. 
Přeji vše dobré a ráda vás na cestě podpořím. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.