Partnerský vztah

Nada zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den, přítel jezdí na dlouho pryč do zahraničí. Když přijede věnuje se mi první den a pak už na mě nemá čas. Já mám syna z předchozího vztahu a on dceru. Společné dceři budou tři. Jde o to, ze když přijede tak si dceru z předchozího vztahu bere po celou dobu co je doma, nemůžeme mít soukromí jako rodina a není to o tom, že bych ji odstrkovala. Bohužel chodí za tatinkem na každém rohu, jako pejsek a přijde mi, že to dělá naschvál a to je jí 12 let . Řekla jsem mu, že ať dá ty děti brzo spát ať máme taky večer pro sebe. Přítel je schopný říct ať jsou vzhůru dlouho jsou prázdniny a, že to není jenom o mě. Pak si reknu, že dřív se choval jinak a byl romantický.Není to o tom, že bych nebyla atraktivní. Taky na mě dost žárlí  a prohlíží mi mé soukromí. Úplně se změnil a možná je to i věkovým rozdílem 13 let mezi náma. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Nado,
tvoření velké rodiny – moje děti, tvoje děti, naše děti – bývá náročné a vyžaduje skutečně pevný vztah mezi partnery – pokud jeden z partnerů upřednostnuje vztah k dětem nebo partnerský vztah zanedbává, lze očekávat, že partnerství bude mít problémy … Pokud oběma záleží na vztahu a na udržení nové rodiny, je třeba situaci věnovat pozornost, naslouchat si navzájem. Pokud máte pocit, že se vám nedaří nalézt rovnováhu, doporučuji kontaktovat  mne nebo někoho podobného. Duležité je poctivě si uvedomit každý své pocity ohledně vztahu k dětem, k partnerovi/partnerce, pracovat s nimi a také vědet, jaké vzorce vedou k rozpadu nové rodiny a které ji spíše podporují…  
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.