Partnerský vztah – problém sobecký jedináček

Fabiánová Martina zeptal se před 1 rokem

Prosím o radu, máme s partnerem máme dvouletého syna uvědomuji si jak mě čím dál víc využije, byt můj platím sama nepřizpívá mi na nic. Naštěstí od porodu pracuji, ale jsem unavená práce, péče o dítě, partner přes týden spí u rodičů, prý opravuje kousek od nich dům, ale je to již 7 let kdy spolu žijeme a peníze od něj nevidím a teď při výchově dítěte žádná pomoc ani finanční ani že by se staral, přijede vyspí se nají se nechá si vyprat věci.Jak jsem to neviděla, tak mezi kolegy vidím, jiné životy a že toto určitě není správně a nelíbí se mi to – chci také pomoc od partnera, chci si i někdy odpočinout a žít i chvíli normální život ne jen se sama honit prosím jak to vysvětlit partnerovi? On to nechápe, současný život mu vyhovuje a je tak spokojený

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Marti,
pozvěte ho na rande k právníkovi, on mu vysvětli zákonné povinnosti.
To myslím vážně. Můžete ho pozvat na rande na OSPOD – tam by mu měli vysvětlit totéž. Doporučuji spíše domluvit kavárnu, právníka. 
Přeji vše dobré a abyste se uměla postavit sama za sebe.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.