Partnerský vztah versus bývalá přítelkyně.

Jitka Bartalosová zeptal se před 2 roky

Dobrý den, s přítelem jsme spolu skoro tři roky, já mám v péči syna a dceru,on tři tří syny. Po roce a půl jsme se sestěhovali a já to brala za nový začátek. Letos v červnu se nám neplánovaně narodila dcerka, kterou oba milujeme.
Problém z mojí strany je,že mi vadí jeho každodenní kontakt s bývalou přítelkyní. Píšou si, volají, jezdí za ní. Prý jsou jen kamarádi,ale bohužel mám důkaz,že už skoro půl roku spolu zase spí. Mám na to i důkazy,ale on to vyvrací. Ale přestat s ní být v kontaktu nechce.
Co mam dělat? Už v minulém vztahu jsem si tímto prošla plus násilí…už nemám sílu, bojovat. Nechce o mě a malou přijít,ale s ní to neskončí…
Děkuji za radu. Jitka

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.