Partnerský vztah versus bývalá přítelkyně.

Blanka Svobodová zeptal se před 2 roky

Dobrý den přitel mi oznámil, že pojede na Rockový festival na 4dny s byvalou přítelkyni má ji za kamarádku (  ona přítele stále miluje,  chce ho zpátky a mě nesnáší a předešlich vztazích s ní podvadel) Bude tam i její rodina. Listek mu koupila byvala přítelkyně. Řekla jsem mu, že se mi to neliby. Prý mu mám věřit.  Nevím co dělat, nechci mu nic zakazovat a dělat scény.  Děkuji za odpověď Blanka 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Blanko,
naprosto chápu,  že je to bolavé… zakazovat nemůžete … od něj to však není ok… ani vůči jedné … partner neumí ukončovat a propouštět …  je otázka, jak to přítel má či nemá vnitřně srovnané, přirozené by bylo, kdyby i vám nabídl, pojed….
Přeji pevné nervy.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.