Pasivni agrese a tvrdohlavost

Tereza zeptal se před 4 roky

Dobrý den, 
jsem s partnerem asi 2 roky a upřímně jsem velmi šťastná. Jediný problém, který máme je moje pasivní agrese a jeho tvrdohlavost. Ja jsem ta submisivnější ve vztahu a on samozřejmě dominantnější. Ve všem si rozumíme, problém nastává když já do něčeho jít nechci a on mě začíná přemlouvat ať změním názor. Protože věří, že je to super a já potom budu ve finále nadšená a uvidím, že měl pravdu. Bohužel když je to něco do čeho se mi opravdu nechce, zaseknu se a ve vzteku s tím souhlasím a potom jsem pasivně agresivní a uvědomím si to samozřejmě až když je velký problém. Já se citím jako ta ublížená a partner je ve finále naštvaný, protože jsem s tím souhlasila a ja s tím souhlasila bud ze zlosti nebo aby byl on spokojený. A já opravdu ted moc nevím co s tím. Jsme relativně ještě na začátku a náš vztah je mladý a myslím, že se na tom dá pracovat, jen nevim jak. 
 
Hezky den

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.