Pauza ve vztahu

Tibor zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den
Jsem s přítelkyní ve vztahu 8 let já 45 ona 50.Náš vztah už nějakou dobu prochází krizí.Dost jsem se za tu dobu změnil.Ze začátku vše bylo krásné, cestování a spoustu víletů.Za těch 8 let prostě spoustu zážitků.Poslední půlrok jsem se dost změnil.Začal jsem bojkotovat všechny její nápady.Společné filety procházky atd.Na vše negativní názor .Vyústilo to tím,že mi jednou v pátek napsala SMS , že se těší na společný vykend,a že si ho užijeme.Moje odpověď byla zlato jedou mi v televizi formule a je MS v hokeji.Tim jsem si doslova pod sebou podřízl větev.Poprosila mě jestli si nedáme pauzu.No doslova mě tím zaskočila nečekal jsem to.Pry se vůbec nikam už neposouváme a prostě mí řekla ,že nehodlá na nic čekat.
Tak jsem na 4 dny odešel a spal u kamaráda.Hrozně mě to trápilo.Mám ji moc rád a nechci ji ztratit.Teď bych vše udělal proto.abych se změnil a nestrávil jí.Do toho po 4 dnech přišla s tím , že dostala od bývalého přítele nabídku v podobě sociálního zajištění a společných chvilek.Prý nebude muset starosti v důchodovém věku atd.Mě tvrdí,že mě má ráda ,že ji jako chlap hrozně přitahujui a v posteli se jí to se mnou hrozně líbí , že mě ráda pozoruje a takové jiné řeči.Doslo to tak daleko,že se stěhuji do garsonky a máme prý to tvrdí ona pauzu a že si musí nechat vyčistit myšlenky a vše si srovnat v hlavě.Mam ji moc rád a nechci o ní přijít.Vztoupila mi do mého života a já ji hrozně moc miluji.Nevim jak se s tím mám smířit.Myšlenkami jsem pořád u ní a bojím se že jsem ji ztratil…Nechci o ní přijít.
 
 
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milý Tibore,
poučení je fajn – někdy přijde dříve, jindy později … Vaše pasivita, netvořivost vztah unavila …
Přeju vám, abyste byl chlap a unesl to. At se vztah vyvine tak či onak … mužete poděkovat za zkušenost a případně v dalším vztahu vědět, jak na sobě zapracovat … 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.