Pauza ve vztahu

Marie zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, s partnerem jsme spolu sice jen krátce, ale už jsme si spolu hodně prošli. Přítel je uzavřenější a nerad probírá osobní potíže co ho trápí a tak dale. Včera mi řekl, že by chtěl špatně že se necítí dobře psychicky a potřeboval by být sám. Zaskočilo mě to často jsem se ho ptala jestli je vše v pořádku a on vždy odpovídal že ano. Rozhodla jsem se, že jestli se potom bude mít lépe tak mu dám prostor, čas pauzy jsme dali na neurčito. Mrzí mě to mám ho moc ráda a chtěla bych mu nějak pomoci. Takhle to zároveň ničí i mě mam ho moc ráda a nechci, aby se měl špatně. Říkal že mu na mě vadí jedna věc, ale nechce mi jí říct. Prý bych s tím nemohla nic dělat. Už je to 2. den a já nedělám nic jiného než pláču, hrozně mi chybí. Myslíte si že pauza je správný krok?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Maruško, 
bohužel dvě zprávy ve vašem psaní nesignalizují, že je to pro vás to pravé ořechové – něco mu na vás vadí a neumí s tím zacházet a má sklon k psychické nepohodě – takový člověk může dost pohlcovat vaši energii. 
Chápu, že vy jste k němu vyšla s otevřeným srdcem a bolí vás to, že on to má jinak. 
Přeji, abyste z toho vyvázla s co nejmenším zraněním.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.