Petr benatsky

Petr benatsky zeptal se před 1 rokem

Dobry den chtel bych se zepta moje byvala pritelkine ma semnu 3 deti ale bouzel je ani jeden znas nemame u sebe sou v deckem cetrum v mlade boleslavi a moje byvala pritelkine semnu prestala kominikuvat a udelila mi v tom deckem cetrum zakas k mim detem a take mne chce nechat vipsat z ridnich listu tak se chci zeptat jak se mam proty tomu branit predem dekuji za odpovet pan benatsky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Petře, 
z rodných listů vás vyškrtnout nemůže … to byste musel dát souhlas k adopci. Komunikujte s oborem Sociálně právní ochrany dětí  na Městském úřadě … a poptejte se, co můžete dělat – že o děti máte zájem …  popřípadě navštivte Občanskou poradnu, kde by vám měli poradit, jak postupovat. Múžete požádat o právníka ex offo (bezplatný, přiřazený soudem), aby vás zastupoval při soudním řízení… Tzn. sepsat žádost na soud a podat. 
Přeji vše dobré.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.