Píše mu ex

Veronika zeptal se před 4 roky

Dobrý den, máme s partnerem trošku netradiční vztah, dělí nás od sebe 27 let. Nicméně to žádný problém není.  Když jsme spolu začali mít nějaký poměr,založený na fyzické přitažlivosti oba jsme byli ještě zadaní. Když to začalo být vážné on se se svojí ex rozešel. Já posléze s mým ex také.  Absolutně chápu, že jeho ex musela být hodně raněná . \“ Vyměnil ji\“ za někoho o skoro polovinu mladšího. ( ona je v jeho veku) Nicméně od začátku našeho vztahu, ho pořád kontaktuje a obtěžuje.  Rýpe do něho například s tím, že ho zavřou do vězení,což je nesmysl jen tak pro informaci. Dále rýpe do našeho věkoveho rozdilu. Do mě samotné, nebo píše smsky typu, vypadáte šťastně, nebo že jí chybí. Párkrát ji i volal ať už ho nekontaktuje. Jenže ona nepřestává.  Vždycky je chvili klid a pak zase najde výmluvu proč mu napsat.  Přítel mi vždy otráveně řekne, že mu už zase píše. Dokonce, ( když už) ji odepise, sedí vedle mě a má telefon v úhlu abych si to mohla přečíst. Nicméně si to nečtu. Nějak na to nemám odvahu. Radši. Naštvaně i říká, že už mu to vadí a telefon odloží a venuje se mne. Nicmene nevim co s tim, hodne se tim trapim, jelikož vím, že ona mu psát nepřestane. Nechci být ten typ žárlivé přítelkyně, abych ji psala ať ho nechá být. Ani nevím jak vysvětlit příteli, že mě to trápí. Nechci používat tu větu, buď já nebo ona. Jelikož vím, že mě miluje a že dá vždy přednost mě. Chci Vás poprosit o radu, já se svými ex v kontaktu nejsem. Veškeré jeho ex až na tuhle otravnou respektuji.  Děkuji za odpověď.   

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.