Po 2. se se mnou rozešel

Karča zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, již po 2. se se mnou rozešel ten samý partner. Napíši důvody: V sobotu jsme byli u Ondrovych kámošů, kteří mě ale neměli nikdy rádi a já je taky ne. Nechtěla jsem tam, ale kvůli Ondřejovi jsem jela. No, jak jsem již psala o té ex, tak to jsem se dozvěděla z Ondroveho fb z PC, jde to psal kamarádce. Jak jsem se bála, tak jsem té holce, které o ní psal, několikrát psala, jak to Ondřej s tou ex má atd Ano, četla jsem mu zprávy, chyba. Ta holka mi ale říkala, že jí nevadí, že jí píšu. No, na tý oslavě to ale Ondřejovi řekla, i když slíbila, že ne. Já jsem viděla, jak se spolu baví, tak mi bylo jasný, že o mně, tak jsem z té oslavy rychle vylitla, jak mi bylo špatně. Nikomu jsem ale nic špatného neudělala, neřekla, nic. Oni se mnou už měli špatné zkušenosti, na Silvestra jsem Ondřejovi řekla, že na něj se*u a odešla jsem, nevšímal si mě. No, včera jsem si u něj doma balila věci, tak jsem se podívala na ten fb zase a ta kamarádka mu napsala, ať se ke mně hlavně nevrací, a on, že už fakt ne. Pak jsem si psala s jeho kámošem a ten mi napsal, že si všichni myslí, že by se mnou neměl být. Včera, když jsem si balila věci, mi Ondřej řekl, že mě miluje, ale nehodlá v tomhle být. My totiž měli spory ohledně té ex, často mě to trápilo a říkala jsem mu o tom. Myslíte, že situaci ještě mohu nějak napravit a že dostanu ještě šanci? Všichni jeho kamarádi jsou proti mně. Jeho sousedka mi dokonce rekla, že to mezi námi nemá smysl. Myslíte, že existuje ještě šance na návrat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Karčo,
moc nerozumím, proč vás to okolí tak odmítlo. Ani neznám historii vašeho vztahu ani jeho s ex. Tak se omlouvám, ale nějak se k tomu neumím vyjádřit. 
Sama si projděte, kolik vlastnictví á žárlivosti bylo ve vás – kolik nejistot bylo vašich a co zasel přítel a jeho okolí – já to nevím … (okolí asi se podepsalo bohužel dost)
přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.