Pocity úzkosti a paniky při řízení auta

Pavlína zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, mám velikou prosbu…. posledních pár let mám neuvěřitelné pocity úzkosti za volantem. Dříve jsem jezdila kamkoliv a kdykoliv, po dálnicích, do zahraničí… a dnes mám problém ujet 50 km. Za volantem mne zničehonic přepadne bušení srdce, pocity sucha v ústech, brnění v rukou… Užívám Atarax 25mg. Poslední dobou mám problém s nedostatkem železa, nevím, zda může mít na svědomí tyhle pocity úzkosti…. 
Jezdit autem nutně potřebuji. Vozím děti na kroužky, do školy, na závody…. není úplně nutné, abych řídila denně, ale potřebuji prostě mít jistotu za volantem. Vůbec nevím, co dál dělat. Určitá labilita asi je neoddiskutovatelná, s tím se potýkám poměrně dlouho. Ale se vším se dokážu vypořádat. Na postu místostarostky města střední velikosti se se stresovými situacemi setkávám pravidelně a zvládám je. Někdy lépe, někdy hůře. Ale ty pocity za volantem jsou opravdu nepříjemné. Mám tyto nepříjemné pocity už i jako spolujezdec. Potřebovala bych opravdu zoufale pomoc, nasměřování, cokoliv, čeho se mohu chytit. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

MIlí Pavlínko,
pokud jste v mezidobí nekontaktovala nějakého mého kolegu, můžeme se domluvit na spolupráci ohledně úzkostí z řízení auta. Nějaké možnosti mám, jak vám pomoci – mužete mne kontaktovat osobně nebo mohu nabídnout i psychologické poradenství online.
Budu se těšit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.