Pokus o navázání vztahu

Tulda zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, paní doktorko,
můj příběh je následující – asi před 5 měsíci jsem potkal slečnu, která je mi hodně sympatická. Domluvili jsme, že ji budu dělat „kouče“ na lezecké stěně a začali jsme se scházet na stěně. Vždy po lezení jsme zašli na pivko a povídali si. Asi po třetím setkání jsem dal najevo, že o ní stojím, na což ona reagovala „zamluvením“ jiného tématu a posléze mi napsala sms, že by to chtěla nechat v kamarádské rovině. Nicméně scházíme se dál a je nám vlastně spolu fajn. Mám teď dilema – zda to brát jako hotovou věc a prostě to nechat být, nebo využít příležitosti a prostě ji ve vhodný okamžik políbit a počkat na reakci (vím, že někdy holky prostě potřebují čas). Mám v záloze ještě 3. možnost – dát ji básničku, kterou jsem ji napsal, kde dávám najevo svůj cit, a počkat na reakci. Kterou možnost zvolit?
Jen pro doplnění – bude ji 30, ona je velmi aktivní, sportuje, chodí za kulturou, má spoustu kamarádek i kamarádů, ale je single a nikdy se sama nezmínila o žádném předešlém vztahu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý Tuldo, 
ano, věci se v čase mohou vyvíjet, ale je jistá pravděpodobnost, že kdyby stála o hlubší vztah, dala by vám to znát, je vysoká. Takže pokud se tak neděje, chápu, že to potřebujete znovu vytesovat, ale moc nedoufejte v intimnější vztah. Jakou cestu zvolíte, to dělejte, jak to cítíte. Možná pozváním na pobyt, nebo polibkem …. 
Držím palce, aby láska mohla vzkvétat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.