polyamorie

Adéla Vomáčková zeptal se před 8 měsíců

řeknu Vám o našem problému, který řešíme s přítelem.

Je mi 17 let, příteli 18 let. Já jsem z Prahy, on je z Hradce Králové, máme vztah na dálku. Jsme spolu 2 měsíce. Teď přes prázdniny se vídáme jak to vyjde většinou 2x týdně. Až začne škola tak počítáme se společnými víkendy a když to vyjde tak i v týdnu.

Přítel došel k tomu, že by potřeboval mít přítelkyni i přes týden. Samozřejmě já bych ho moc chtěla vidět i přes týden. Tím chci říct, že mi navrhl polyamorii. Toho já vůbec nejsem schopna. Nemohla bych fungovat kdybych věděla, že má jinou přítelkyni se kterou vede vztah, který vede se mnou.

On můj názor zná, ale stojí si za tím, že to chce vyzkoušet. Já nevím jak mu můžu říct, že může mít jen mě, bohužel jen na víkendy, ale s tím jsme do toho šli. Konec vztahu nepřipadá v úvahu.

Má naše situace nějaké řešení? Respektive jak přítele přemluvit k tomu aby byl jen se mnou, protože tomu bylo tak i do teď?
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.