Pomoc

Pavel zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Mám prosím dotaz. Jsem 13 let ženatý a nedávno jsem zjistil ze si žena už pět let píše s cizím mužem. Nejprve to začalo obyčejnou konverzaci ale postupem času z toho vzniklo přátelství na bázi intimních a erotických zpráv. Na dotaz proč to dělala odpověděla. Že se nudila a že ji to bylo příjemné. Na dotaz co o něm ví řekla, že jen to, že je ženatý a má dvě děti. Nikdy se neviděli a neví odkud je. Bohužel žena nechce jít do poradny a nechce to rozebírat ani se mnou jelikož se za to stylí. Na dotaz jestli Mě ještě stále miluje odpověděla že Nevím že už ke mě necítí to co kdysi ale že mě má ráda a je jí semnou dobře protože  si je vědoma že jsem skvělí otec a pro rodinu udělám cokoli a nechce zničit naši rodinu. Máme dvě děti 3 letého a 9 měsíčního. Bohužel moje důvěra je zničena a v hlavě mám strašný zmatek a nevim co si o tom mám myslet.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Pavle,
chápu váš zmatek. Napadá mne taková  myšlenka, jak by reagovala žena, kdyby cítila, že máte zaječí umysli, že by si vámi nebyla tak jistá… je vysoká pravděpodobnost, že by se situace otočila … ale to nevíme… ale říci ji nahlas, že nevíte, co bude, protože nejste jen otec a živitel rodiny, že jste muž a partner a že na to se vám nechce dlouhodobě rezignovat… neponižujte se, držte si svou důstojnost … 
Vaše žena má nějaký osobnostní problém, pokud není schopna mluvit o sobě a stydí se, daleko se nedopracuje … 
a na závěr otázka – důvěra v co? v koho? to je téma hlubšího rázu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.