pomoc

Luděk zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, je mi 42 let. Stále se pokouším najít partnerku do života přes různé seznamky. A pokaždé když už by něco mohlo být tak to nedopadne. Už jsem z celé situace dost zoufalý a nevím jak dál. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milý Ludku,
říká se, že právě moc se snažit a zoufalost nejsou afrodisiaka … chápu, že čas letí, ale asi si říci, budu sám sebou rozvíjet se, konat, poznávat, jak mne to baví a bud nějakou ženu potkám, nebo nikoliv – i život single má své … hledejte kamarádku/ky, to muže být dobrý základ … možná se poptejte, co je asexuální. (možná se mi sem podaří umístit odkaz na přehled nejčastěších chyb mužů při námluvách – tak se mi sem dívejte) 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.