Pomoc synovi

Jana Kočevarová zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den. Chtěla bych strašně moc pomoct synovi. Od jeho deseti let jsem rozvedená. Důvod rozvodu byl, že manžel je gay. Vše proběhlo v klidu a syn se s tátou stýká. Trávíme společně jednou ročně dovolenou i vánoční svátky. Přesto si myslím že je tou situací poznamenán. Synovi je 26 let. Na vše reaguje negativně. Mám po špatných vztazích problém začít nový vztah. Pořád hlídá partnerku kde je. Vadí mu když chce jít třeba s kamarádkou na kávu. Myslím že trpí žárlivostí. Protože bydlíme s babičkou a dědou, tak teď má zase strach že zemřou. Vyvolává mu to nespavost a zvýšení tepu. Už jsme se dohodli, že od ledna vyhledáme on line poradenství. Já bych teď je chtěla vědět jestli se mu dá pomoci. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Jani,
synovi je 26let, je dospělý, je na něm, jak s životem naloží… jak je motivován k tomu, aby se svou psychikou pracoval a v čem se cítí spokojený …  ohledně žárlivosti pár článku https://rovena.info/zarlivost.html 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.