Pomoc ve vztahu

Tereza zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
spolu  s partnerem máme již nějakou dobu problémy a já už začínám být zoufalá, každou chvíli poslouchám jak je doma bordel, jak nic nedělám, že jsem na něj hnusná, zlá atd… Trvá to již 3 měsíce je stále podrážděný a hnusný v minulosti z jeho strany byla nevěra a já v jednu chvili začala mít podezření, takhle se choval před 3 lety když si někoho našel. Ted mi tvrdí, že nikoho nemá, ale jistá si tím nejsem. Když spolu hovoříme tak mi vyčítá chyby co dělám špatně když mu odpovím že on dělá to samé odpoví mi na to ale teď se nebavíme o mě, ale o tobě, takže celá naše diskuze je pak o tom co vše špatně dělám já a on vlastně nic… Máme spolu syna a některé věci se snažím přecházet v domácnosti pomůže ale málo jeho pomoc spočívá 1x za 3 týdny a nedokážu mu vysvětlit, že jsou věci co se musí dělat pravidelně a ta jeho pomoc s 1 věcí 1 za 3 týdny je k ničemu. Vařím, peru, uklízím, jezdím na nákupy, syna dávám do školy, školu s ním dělám, vozím ho na tréninky vyzvedávám a vozím na různé turnaje. Do toho normálně pracuji klasickou prac. dobu. Doma s ničím nepomůže. Prosím o radu. Děkuji Terka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Terko,
kdy se z vašeho vztahu začala vytrácet intimita ta citová – a sexuální? Můžete si udělat revizi vztahu zde: 
Pokud se dlouhodobě nic nezmění , pak je na místě otázka: K čemu muže potřebuju? – pokud pro finanční zvládnutí – i to je regulérní – pak je třeba si říci, že se jedná o obchod  a předefinovat si – co za co. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.