Popírání všech problémů

Jana zeptal se před 2 roky

Dobrý den,jak se chovat k teď už k bývalému manželovi, který popírá všechny problémy,se kterými se setkává. Máme společného syna, takže s ním musím dále komunikovat. Bohužel, nechce uznat, že jsme rozvedeni nebo zdravotní stav svůj (má RS) nebo zdravotní omezení svého syna atd. Jeho popírání i nadále ničí nejen zdravotní stav jeho,ale i našeho syna a i můj osobní život. Bývalý manžel ovšem i vše toto popírá. Mám jen jedny nervy,jak se chovat k takovému typu člověka?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jani,
mno – to je asi takřka na dignózu … možná by stálo za to, zajít k psychoterapeutovi a rozebrat konkrétní situace, které vás zneklidnují…. 
Opravdu o situaci mnoho nevím, proto psát víc nebudu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.