Porucha příjmu potravy

Anežka zeptal se před 3 roky

Nedávno jsem si připustila že trpím (slovo trpím berme lehce s nadhledem) záchvatovým přejidáním. Nevím co s tím dělat ani jak to říct rodičům. Většinou jím a hlavně se přejídám tajně, nehledě na to jestli mám hlad nebo ne.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Natali,
tak je prima, že o sobě přemýšlíte a získáváte nadhled….. tak jistě jste něco i pogooglila… :)  např. že se jedná o závislostní vztah k jídlu. Patrně prožíváte nějakou vážnou frustraci ve svém životě, možná pocit prázdna a ne optimální vztah k tělu. Přemýšlím, co vám brání říci to rodičům, jaký s nimi máte vztah? není i to část frustrace? Nezbývá nic jiného než to zkusit a požádat o to, aby vás podpořili ve spolupráci s psychologem….Když budete chtít něco konkrétněji probrat, či pořešit, můžete mne kontaktovat osobně nebo https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html
Držím palce.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.