Porucha sexuální touhy

Eliška zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, s přítelem se potýkáme s poruchou sexuální touhy, u něho. 50 let, celý život krátkodobé známosti, vždy po cca roce úplně zmizí sexuální touha po partnerce. Trápí ho to, uvědomuje si to, vždy čeká, že to nepřijde, ale stane se. Jsme spolu 2 roky. Láska v něm je, ale touha zcela zmizela. Svěřil se mi s tím, že ho to potkává celý život a neví si s tím rady. Dá se s tím něco dělat? Byl by ochoten to řešit u odborníka. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Eliško,
na podvědomé úrovni u toho muže není propojené srdce a sexuální touha. Váš partner mne může kontaktovat – je to téma široké … někdy je to cesta delší, jindy kratší. 
V partnerské poradně se samozřejmě věnuji i těmto tématům
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.