posmech

miluška zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den,moje trápení vychází z toho že mám inkontinenci stolice ,samovolně odchází vše,stolice i pach-střevo je prostě otevřené..Je velice těžké s tímto žít a pokud musím k lékaři ,nebo nakoupit ,prožívám velký stres.Slyším poznámky k zápachu,k mé osobě..je to někdy tam emoční že bych raději nebyla.Absolutně jsem vyřazena z normálního života a sociálně izolovaná.Proč tu být,je denodení otázka.K tomu se přidaly deprese,úzkosti …pár fyzických onemocnění.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Miluško,
chápu, že je to moc těžké. Každý si neseme své břímě a to vy víte. Jak se říká, žít se musí a tím, že budu mít z něčeho uzkosti a deprese se nic nezmění. Někdo se musí vyrovnat s obezitou, jiný s nádorem na obličeji a vy bohužel s unikem stolice… Věřím, že medicínské a hygienické cesty jste zkoumala a zkoumáte…. V tom vám poradit neumím mohu vám jen popřát hodně psychických sil a nalezení místa své existence …  v době internetu by to řešení mohlo mít… důležité je mít ke svému tělu přes to všechno dobrý vztah. 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.