Posttraumatická stresová porucha?

Michaela zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
chtěla bych znát váš názor. Před měsícem jsem byla účastníkem nehody. Vzpomínky se mi dost často vrací. Když jedu autem, kolikrát nad tím musím neustále přemýšlet. Když se cestou něco stane, někdo mi tam vjede, hlasitější zvuk, předjíždí mě auto, které jsem neviděla, apod., tak se mi rozbuší srdce a není mi dobře. Připadám si neustále velmi vyčerpaná a špatně se mi usíná. Nedávno jsem byla u výschlechu a opět se mi všechno vrací. Musím nad tím často přemýšlet. Myslela jsem, že už to mám za sebou a jsou to jen dozvuky, ale po tom výschlechu se všechno ještě zhoršilo. Nevím, zda bych měla vyhledat odbornou pomoc, nebo se jedná jen o psychózu, která později odezní. Četla jsem, že do měsíce by se měly symptomy zlepšit. Během nehody jsem utrpěla těžký šok a pamatuji si od zavolání záchranky jen útržky. Snažila jsem se zaměřit poslední měsíc na jiné věci, na své studium například, ale cítím se teď po tom výslechu dost mizerně a celý večer před pár dny jsem proležela v hysterickém pláči.
Děkuji vám za vaši odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Míšo,
doporučuji objednat se na kombinaci abreaktivní terapie a léčebné meditace. Pokud nejste z okolí Prahy či Nymburka, můžeme i on-line …
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.