Potreba si neco koupit

R zeptal se před 4 roky

Zdravim Vas. Poteboval bych informaci, jak nalozit s potrebou si neco poridit. Casto mivam potrebu si neco koupit, neco co uplne nepotrebuji. Vydelavam hodne nadprumer, vetsinu penez vynakladam smysluplne bydleni, potreby deti a manzelky, nakup vetsiny veci, ktere me nutkaji nas financne nijak nezatizi, ale ve vetsine pripadu si je nekoupim ale dost s tim bojuji, ze jakoby porizuji neco co uplne nepotrebuju pro sebe a ne pro rodinu. Uz vznes tenhle dotaz mi neprijde uplne normalni. Nevim jestli si to mam obhajit tim, ze kdyz vydelam za mesic tolik co prumerny cech za rok, muzu si udelat sam sobe radost malickosti za par tisic, a nebo je to proste jen rozmar, ktery je potreba potlacit. Trapi me to uz docela dlouho, ale vzhledem k memu pracovnimu a rodinnemu vytizeni, nemam prostor vyhledat psychoterapeuta, tak zkousim tuto online moznost. Predem dekuji za nejake erudovane vyjadreni…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.