Potřebuji poradit

Minnie zeptal se před 10 měsíců

Dobry den,prosím vas jsem s přítelem 5 let začátky byli krásné.ale po nějaké dobe měl konflikt s mou rodinou a od té doby mi zakazuje je vídat chodit k nim.zakazuje mi i chodit ven když je v práci,musím být neustále zavřena doma nemám kamarády/ky kvůli němu ani soc.sítě nemohu mít.jak přijde z práce tak neustále na mě řve.několikrát jsem chtěla ať opustí můj být ale vždy mi vyhrožuje ze mi zařídí ze mě vystehuji atd..Nevím co mám dělat už nevím jak dal.musím při sexu nosit věci co on chce.když nechci sex urazí se na mě šle mě to nebaví už ten sex s nim když se tak ke mě chová děkuji za radu 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Minie,
tak si říkám, proč to ty ženy dovolí? To tak moc neumí být samy?  Nebo by možná stačilo s partnerem se nehádat, být si jistá sama sebou a konat tak, jak je to s vámi v souladu a podle toho, zda s vámi zustane nebo odejde uvidíte pravdu o vašem vztahu. 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.